HTML + CSS Web Site

Proje No: #14137

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
05.05.2015, 10:06
Bitiş Tarihi
28.05.2015, 15:10
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhaba arkadaşlar,

Düzenli çalışabilceğim uygun fiyata html site tasarlıycak birine ihtiyaçım var.

Elime düzenli olarak web site işleri geliyor ve bunlara yetişemiyorum bunun için dışardan tasarımları hoş, sözünde duran, ve uygun fiyata, çalışabilceğim kişiye bu işleri paslamayı düşünüyorum.

Müşteriyle iletişimi ben kurucam. Ürün resimlerini, logosunu alıcam. Size göndericem. Müşterinin ekstra istediği birşey varsa size bildiricem. işin içinde olduğum için bunları zaten detaylı bir şekilde size yazıcam.

Sitenin responsive olmasına gerek yok. Genel olarak olucaklarsa anasayfa(slider için resimler işe dahil fakat çok üst düzey bannerlara gerek yok ürün resimleriyle karışık birşey yapılabilir), hakkımızda, sipariş ver,ürünler,iletişim..

Ürünler genellikle 10 ile 30 arasında değişmektedir. Bu ürünler için genelde her ürün için 1 sayfa oluşturup resimleri değiştiriyorum seo açısından. Örnek vermek gerekirse;

http://www.aplastmetal.com/

http://harputplastik.com/

http://seragiyim.com/

yaptığım işlerden bazıları. Bu tarzda siteler olucak basit html+css. Tek önemli nokta tasarımlar hoş olmalı.. Ve dediğim gibi sürekli iş baslanıcaktır. uygun tekliflerinizi bekliyorum.

İyi çalşmalar.

 

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • özel php yapı mı istiyorsunuz yoksa wordpress vs. olabilir mi?
  • yok php yada asplik bir şey olmıycak sadece formlarda maile gönderme işlemi yapılabilir o kadar. Hazır bir cms veya sizin tarafınızca yazılmış bir cms istemiyorum.. Html + css müşteri odaklı site yapıcak biri arıyorum

Verilen Teklifler (59)