php kodlama

Proje No: #23638

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
26.01.2017, 12:32
Bitiş Tarihi
04.02.2017, 12:27
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
3 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

bu ilanımı birbirine bağlı olarak 6.kez açıyorum ve işi yaptırdığımda hiçbir şekilde istediğim gibi olmadı.

iyi niyetim sebebi ile de insanlara güvenip projeler hemen kabul etmiş bulundum.proje geçmişime bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız,o sebeble işini doğru yapacak fiyatta abartıya kaçmayacak kişiler teklifte bulunsun.

İŞİN GENELİ :

kategorilendirme sayfası : adminden ANA KATEGORİ ekleyip, sonrasından seçilen ana kategoriye ALT KATEGORİ eklenebilicek ve güncellenebilecekler.

ÜRÜN EKLEME sayfası olarak,ürün ekle denildiğinde önce ana kategori listelenecek ana kategori seçilince ana kategorinin altındaki alt kategoreler gelecek ve ürün ekleme işi devam edecek.

ürüne ; ürün başlık,ana resim,diğer resimler,marka-sertfika eklenilebilecek-güncellenebilecek.

KULLANICI ARAYÜZÜ: database den ana kategoriler sidebar olarak çekilecek,ana kategoriye tıklanınca ,alt kategoriler resim olarak aşağı doğru listelenecek.resimli alt kategoriye tıklanıldığında,alt kategoriye ait ürünler çıkacak ve ürüne tıklanınca ürün detayı gelecek.

bu kadar yazdım ancak işin ne derece basit ve anlaşılır olduğu ortadadır.zaten ben bunları tek tek 6 kez yaptırtım ancak kimse ya beni anlamadı yada ben anlatamadım.

kodlamada css tasarımı önemli değildir.css olmayan listeleme sayfası olarak ayarlayabilir yada ücretsiz tema indirip oradada halledebilirsiniz.

eğer isterseniz size bahsettiğim ürün ekleme-kategori ekleme kodlamaları harici olarak bende mevcuttur.teamviwer ile bağlanıp bnm pc de hemen yapabilir yada kafanıza göre sıfırdan kodlayabilirsiniz.   sef url olmayacak,pdo olmayacak. php+mysql olacak.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (43)