Wordpress Web Sitesi

Proje No: #3296

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
12.08.2013, 13:34
Bitiş Tarihi
15.08.2013, 22:23
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
4 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

Herkese Merhaba,
Wordpress ile bir web sitesi yaptırmak istiyorum.Olabildiğince detaylandırmaya çalışacağım; - menü bölümünde " Anasayfa-Kurumsal-Hizmetlerimiz-Blog-İnsanKaynakları-İletişim " bölümleri bulunacak (Bu menülere alt menü ve alt menülere de seçenekler ekleyebilme olmalı) Anasayfada logo,slider,duyurular,foto galeri,haberdar et gibi pluginlerle ,genelinde seo gibi gerekli pluginler olmalı.Sanırım çoğunda artık sosyal ikonlarda mevcut.İnsan kaynakları sayfasında cv ekleme ve doldurma bölümü ,iletişim bölmünde google map yer almalı.
Sitede genel olarak olmasını düşündüğüm renk kodları : #347E16 (Biraz daha açık tonlarıda olabilir), #0B2B83 (Biraz daha açık tonlarıda olabilir) ,#9D9B9B özellikle menülerde ilk iki renk koduna yakın renkler cok daha iyi olur.
fikir vermesi açısından örnek birkaç tema ekledim:
http://elegantthemes.com/preview/Vertex/
http://www.yootheme.com/demo/themes/wordpress/2013/infinite/#page
http://themes.tielabs.com/sahifa/ öncelikli***

Sizde örnek tema gösterebilirsiniz.
İyi Bayramlar..

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Merhaba öncelikle yapmış olduğunuz detaylı açıklamadan dolayı teşekkür ediyorum çoğu proje sahibi bu kadar detaylı açıklama yapmıyor. Soruma gelince bu kadar açıklama yanında Kurulacak site hangi firmayı temsil edecek yada hangi kurumsal hizmeti veriyor olacak onuda açıklarsanız ona göre bir tema sunumu size yapabiliriz.
  • semihx (4)
    Açıkcası belirli bir site yok.Sadece içerisini keyfimce doldurabileceğim bir site wp sitesi yaptırmak niyetim var.Denedim tek başıma yetersiz kaldım.Yapılmış bir temayı incelemek içinde buradan ücretli yardım almaya karar verdim.Belirtmiş olduğum kriterler bana yetiyor.Sanırım özellikle şu sahifa temasını beğendim.Diğerlerinde üyelik yok.Üyelikli olan temaları daha fazla seviyorum.Aklınıza takılan bir şey olursa 7/24 sorun lütfen.Teşekkürler..
  • Sahifa daha çok haber tarzı gibi bir site eğer o tarzda hemde üyelikli olsun istiyorsanız çeşitli temalar önerebilirim.
  • semihx (4)
    Olabilir tabiki..

Verilen Teklifler (6)