Opencart 3.x site Üzerinde Mobil Uyarlama İşi

Proje No: #33754

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
10.07.2019, 23:44
Bitiş Tarihi
26.07.2019, 04:13
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
1 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

Opencart 3.0.1.1 versiyonlu eticaret sitesinde Material Template temasını kullanıyoruz. Bu tema üzerinde uzman kiraladan bir arkadaşa yaptırdığımız ufak bir teslimat tarihi modülü masaüstünde problemsiz çalışıyor. Modülün özelliği geriye yönelik istemediğimiz bir güne dönüş yaptırmaması. (Ekte görseli mevcuttur.) Ancak mobilde default ayarlarda çalışıyor. Yani mobilde kullanıcı teslimat tarihini geçmiş bir tarihe alabiliyor. Bunun uyarlamasını talep ediyoruz. 

Üzerinde işlem yapılacak site adresi --> http://bufiyata.in/index.php?route=product/product&path=59&product_id=555


Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Ben kontrol ettim android chrome tarayıcı dediğiniz gibi geri tarih seçilmiyor? Emin misiniz? http://bufiyata.in/index.php?route=product/product&path=59&product_id=555 burada denedim
  • evet bende inceledim şimdi. IOS'dan bakmıştım. Androidden bakmamıştım. Ancak Andorid uygulamalarda da site deki gibi seçilmez gibi gösteriyor. Ancak o silik gözüken geçmiş tarihten birini seçip ayarla butonuna bastığınıza o tarihi seçiyor.
  • Firefox preview ile denedim yine bir sorun yok
  • iphone safaride denedim. Seçilebiliyor. Android Google chrome'da denedim. Geçmiş tarihi silik gösteriyor ancak onda da seçilebiliyor. Tekrardan tüm mobillerde detaylı deneyeceğim.

Verilen Teklifler (8)