PHP ve Wordpress tabanlı kurumsal sitelerin düzenli bakımı

Proje No: #34055

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
09.08.2019, 10:01
Bitiş Tarihi
08.09.2019, 10:01
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Şirketimiz bünyesinde bulunan PHP ve Wordpress tabanlı birden fazla (4-5 adet ama zamanla artabilir) kurumsal web sitesinin bakımı, hata düzeltimi, istenilen değişikliklerin hayata geçirilmesi ve zaman zaman şirket bünyesinde var olan diğer sistemler ile veritabanı üzerinden entegrasyonunun sağlanması gerekiyor. 

Burada önem verdiğimiz konu, PHP konusunda çok iyi seviyede olan bir geliştiriciyle çalışabilmek ve telefon açtığımızda hemen ulaşabilmek. Wordpress konusunda iyi olması, eklenti geliştirme ve düzenleme yeteneğinin olması da önemli.

İş yoğunluğu genellikle ayda bir kaç kez gelecek isteklerin karşılanması şeklinde olacak. Örneğin: "Kullanıcı login olurken problem yaşıyor, bakabilir misiniz?", "Ana sayfaya youtube canlı video ekleyebilir misiniz?", "Yeni banner eklenmesi gerekiyor, banner görseli ektedir" gibi isteklerdir. 

Arada bir ise şirketin ihtiyaçlarına göre bazı geliştirmeler gerekebilir. Örneğin: "CRM sistemindeki kullanıcıları web sitemizden login yapabilelim" gibi. Bunun için MsSQL ile veritabanı bağlantısı kurmak ve/veya web servis üzerinden veri bağlantısı kurabilme yetisine sahip olabilmek gerekecektir.

Bu iş için şirketimiz ile uzun dönem çalışabilecek, düzenli gelir elde etmek isteyen işine sadık ve profesyonel çalışan kişiler ile görüşmek istiyoruz. İstanbul içinde olması tercih sebebidir.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (24)