Web sitesi programlama - Sanal Asistan

Proje No: #34066

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
12.08.2019, 19:54
Bitiş Tarihi
11.09.2019, 19:54
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

İş tanımı; Belirlenen videoların belli olaylar sonucunda tetiklenmesini ve oynatılmasını sağlayacak ve böylece video asistanın ekran üzerinden bildirimlerde bulunmasını sağlayacak bir sistem-website yapımıdır.

Amaç; herkesin başlangıç sayfası olarak atmak isteyebileceği. O günki randevularını, saat ve tarihi, güzel bir arka planı ve önemli bir kaç haberi görebileceği özelleştirebilir modüllere sahip bir anasayfa dizayn etmek hedefimizdir. Ayrıca video olarak görünecek bir sanal asistanda kişiyle iletişimde kalacaktır. Bu sitenin daha sonra webview app versiyonu yaptırılacak ve cep telefonlarında çalışması sağlanacaktır. Bu projeye app dahil değildir ama app dahil ederekte teklif verebilrisiniz.

Proje gelişime açıktır. Maul fiyatlar girerek projede yer almanızı ve geliştikçe kazandıkça sizinde kazanmanızı öneririz. Sanal asistanın çekimleri ingilizce olarak yabancı bir oyuncu ile gerçekleştirilmiştir.

- Randevuları api ile google takvimden okuyacaktır ve gerekli video serisi ile kişiye randevusunun haber verilmesi sağlanacaktır.

- Mikrofondan sesi dinleyerek, kelimeleri tanıyıp, belli kelimeler geçiyorsa ilgili videoyu oynatmalıdır. Örneğin Havadurumu yada weather kelimesini duyunca havadurumunu öğrenip ilgili videoyu oynatmalıdır.

- Arkadaş modunda hareket emri verildiğinde önceden belirlenmiş video serilerini rastgele oynatmalıdır.

- Belli kelimeler söylendiğinde; örneğin kuş. O kelimeye atanmış videoyu çalmaya başlamalıdır.

- Anasayfamıza çeşitli modüller, hava durumu, saat, tarih kullanıcı tarafından görünümü organize edilebilir şekilde gösterilmelidir.

- Üyelik sistemi olmaldır ve ayarlarını kaydedebilmelidir.

- Arka plana bir resim yada video atayabilmelidir.

- Mobil ve masaüstü iki farklı tasarım yapılmalıdır. Html ve css tarafınızdan yapılacaktır.

- Ödeme Uzman kirala üzerinden yapılacaktır. Ve eksik teslim edilmesi halinde ödeme itirazı gerçekleştirilecektir. Bu nedenle lütfen projeyi doğru anlayınız ve nihai olarak proje şartları yeniden belirlenip yazılabilir.

- Linux sunucuya uygun İStediğiniz programlama dilini kullanabilrisiniz. Sitenin hızlı açılması ve veritabanının şişmemesi önemlidir. Video olduğu için geç açılacağını iddia edenler, youtubeye bakmalıdırlar.

Başarılar dilerim.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (9)