Php düzenlemeler

Proje No: #36229

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
23.03.2020, 12:57
Bitiş Tarihi
2 hafta sonra
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Php tabanlı olan megaticaret.com' da aşağıda ki düzenlemeler, uzaktan bağlantı yoluyla yapılacaktır.


1- Aşağıdaki linkte ki  demo sayfasında ki ana sayfada ve ilan sayfalarında olacak. G+ ikonu kaldırılacak. Yerine  instagram linkleri gelecek. Ayrıca megaticaret ilan sayfasında, ürün mağazası ve hizmet mağazalarında da instagram ikonu ve linki eklenecek. Demo sayfasını görmek için logo girmenize gerek yoktur.
https://megaticaret.com/index.php?page=sayfa&sayfa=ucretsiz-web-sitesi

İlan sayfası   https://megaticaret.com/ilan/balikesir-akcay-ozdemir-country-residencede-satilik-21-luks-daire-278296
Ürün mağazası  https://opel-parcaci-aluclar-otomotiv-istanbul-0-212-276-19-56.megaticaret.com/
Hizmet mağazası   https://traktor-kaporta-brandasi.megaticaret.com/

2- Demo sayfasında footerda ki yazı '' Bu web sitesi megaticaret.com' un bir hizmetidir. şeklinde yazılcak.

 3- Hemen sipariş ver formunda hostinginiz var mı sorusu kaldırılacak. Bu soru üyenin epostasına gönderilen bilgilerden de kaldırılacak.  Sağ üstte ki sepette fiyata dahil olan diğer hizmetlerimiz de ki yazıların en üstünde ücretsiz hosting ifadesi yer alacak 2. sırada ise ücretsiz web sitesi kurulumu olacak.

 4- Bu linkte 2. satırda ki ifade silinecek Ayrıca 1-2- ve 3 numaralı başlıkların puntoları 2 kat arttırılacak  https://megaticaret.com/index.php?page=sayfa&sayfa=ucretsiz-web-sitesi 

 5-  Mobilde üye ol sayfasında üstte ki yazılar olmayacak. Sadece üye ol formu olacak

 6- üye panelinde ki hemen sipariş ver mavi butonu gizlenecek. Bu buton daha sonra aktive edilecek. Aynı şekilde üye panelinde hediye web sitem link ismi hazır web sitem olacak. linkte tıkladıktan sonra ki sayfada çıkan ifadede hazır web sitem olacak değişecek.

örnek üye bilgileri  kullanıcı adı:   levismarket1@gmail.com  şifre:   1234

7- üye girişi yaptıktan sonra üye panelinde mağazam-mağaza yönetimine girdikten sonra solda hediye web site ifadesi Hazır web sitem olacak. Ayrıca hazır web sitem' e tıkladığımızda çıkan sayfa mağazam menüsünün ilk sırasında da çıkacak buraya link verilecek ve bu sayfada ki yazılarda ücretsiz ifadesi kaldırılacak. Bunun yanında üye panelinde hazır web sitem sayfasında sitesinin deneyimleyen üye bu sayfa üzerinden. Alan adını kaydedeceği hazır web sitem sayfasına yönlenebilmeli. üye panelinde ki demo sayfası normal siteden çekilmekte. Dolayısıyla üye giriş yapıp da mağazasını açtıktan sonra bu sayfada sadece kendisinin görebileceği şekilde bu link düzenlenmeli.

 8- sipariş formunda yeşil butonun üstündeki yazı 4 punto daha büyüyecek. Ayrıca formda ki bilgilendirme yazısı da değişecek.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (9)