Görsellerin Bulunup Klasörlenmesi ve Belirtilen Düzende Dosya Oluşturulması(YARISI BİTMİŞ İŞ)

Proje No: #36997

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
19.05.2020, 20:42
Bitiş Tarihi
1 ay sonra
Yaklaşık Bütçe
30 TL
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Ek'teki photshop dosyasında görüldüğü gibi;

 

1. Kelime listesindeki kelimelerin arka planı beyaz ve jpeg veya png şeklinde görsellerinin klasörler halinde toplanması örn. "k başta" klasörünün içine kelime listesindeki k ile başlayan kelimelere ait görsellerin ekteki "örnek"teki gibi bir klasör altında toplanması. (Görselin ilgili kelimeyi özgün olarak yansıtması ve küçük yaştaki çocukların anlayabileceği şekilde olması gerekli. Görselin çocuklara uygun örneği bulunamaması halinde çizgi(cartoon) veya Clipart şeklinde olması da  kabul edilir. Yazdırılırken görüntünün bozulmaması için görsellerin büyük boyutlu olması gerekiyor. ( J SESİNE KADAR TAMAMLANMIŞTIR)

2. Bu resimlerin tercihen photoshop veya herhangi bir program ile ek'teki "b başta 2" dosyasındaki düzende oluşturulacaktır. Oluşturulan dosya orjinal A4 fomatında olması gerekir. Görsellerin altında ilgili kelime yazılacaktır. ( H SESİNE KADAR TAMAMLANMIŞTIR.)

Ek'teki dosyalar incelenirse anlatılanların çok karmaşık olmadığını görebilirsiniz.

3. Kelime listesi tamamlanacak.Önce z harfine kadar küçük bir çocuğun anlayacağı şekilde kelime listesi tamamlanacaktır( m sesine kadar kelimeler hazırdır.)

 

detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçin

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (9)