Reack Native mobil uygulama (açıklamayı okuyun)

Proje No: #36998

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
19.05.2020, 20:43
Bitiş Tarihi
2 hafta sonra
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhabalar 

Hayallerim , amacımm hedefim herşey büyük. İşinizde iyi değilseniz ya da bana daha önce göstrebileceğiniz örnek bir mobil uygulamanız yoksa lütfen benimle iletişime geçmeyin.

Angular ionic 3 ile yaptırdığım (%80) bir projenin gerek tasarım gerek yazılım dili olarak geride kaldığını düşünmekteyim. aynı projeyi bir kez daha yapmak istiyorum.

Bir şeyleri başarmak isteyen arkadaşlarım varsa hayata karşı bir iddanızı olmasını istiyorsanız benimle ortak da olabilirsiniz. Yok ben parama bakarım diyorsanız paranızı da alabilirsiniz. Sorunsuz bir mobil uygulama istiyorum. Program bitiminde sürekli destek almak istiyorum.

Getir,Scotty,Hepsiburada vb büyük startup olma hedefim var. devrim yapacağım sektör yaratacağım ve sektör bitireceğim.

Reack Native ile yazılmasını mantıklı buluyorum ancak dediğim gibi her türlü desteğe herşeye açığım.

Projenin büyüdüğü zaman teknolojinisinin geride kalmasını istemiyorum. Hatta güzel bir ekiple güzel bir teknoloji şirketi olma planım var.

2 kullanıcı tipinin olduğu, navigosyon takip, çağrı merkezi sistemi (0850 hat ile iletişim), teklif verilebilen teklif kabul edilebilen ödeme alan bir sistemden bahsediyorum.

İlgili ve bilgili arkadaşlar birşeyleri başarmak isteyen arkadaşlar lütfn yazsın.

Amacım para pul dan önce takım olabilmek amacım sorun çözmek, başarılı olabilmek ,katma değer yaratmak amacım evde bütün gün dizi izlemek değil güzel bir ekiple önce çevremizde sonra tüm dünya da fark yaratabilmektedir.

Sözleşme yapılacaktır. Sözleşmeden korkan kisme yazmasın lütfen.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (9)