Domain Tib-btk ban Sorgulama Wordpress Eklentisi veya Desktop Yazılım

Proje No: #37609

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
28.06.2020, 10:31
Bitiş Tarihi
13 saat sonra
Yaklaşık Bütçe
650 TL
Teslim Süresi
5 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

Selamlar,
Wordpress eklentisi veya desktop yazilim her ikisi de asagidaki basit islevi yerine getirdigi surece kabulumdur.

Scripte girilmiş, kaydedilmiş domain adreslerinin degisip degismedigini,tib-btk tarafından banlı olup olmadiğini Türkiye ip adresi üzerinden erişime açıklığını sorgulayacak eger site yeni bir adrese yonlendiyse eklenti o sitenin yaninda kirmizi isik yakacak adresi degismemis guncel olarak aktif, tib bani olmayan site icinse yesil isik yakacak.

Ornegin dizimag5-co eklentide girilmis aktif domain olsun, eklenti belirli araliklarla veritabanindaki adreslerin guncelligini sorgulayip kontrol etsin, dizimag6-co oldugunda 5in yaninda kirmizi isik yansin erisim engeli yasandiginda veya sire farkli adrese yonlendiginde eklenti kirmizi isik yaksin, eski adres silinip yeni adres eklentiye kaydedilginde yesil isik yansin. Bu tarz bir eklenti yazabilecek arkadas varsa pm lutfen iyi calismalar.

öngörülen bütçe php desktop yazılım 200 ₺

wordpress eklenti 650 ₺

Ek Dosyalar: 1438724732446_2.jpg

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • BTK Sitesinde Captcha kontrolü var örneğin bu gibi durumlar için captcha resolver sizemi ait olacak ? Ve domainlerin sağlamlığını yönlendirilip yönlendirilmediğini sizin verdiğiniz adrestenmi sorgulayacağız yoksa biz mi bulalım ?
  • captcha resolver size ait olacak hocam wordpress olması çok da önemli değil şuan sadece gereken işlevi yerine getiren php masaüstü olmasi da kafi, arka panelden güncel linkler girilecek eğer link güncel değilse erişim engeli yemişse bu şekilde kirmizi yanacak yok engel yememişse aktif olarak bu sekilde yesil yanacak http://prntscr.com/t7zef1