Android +IOS Mobil uygulama geliştime (sadece profesyoneller için)

Proje No: #37908

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
28.07.2020, 08:26
Bitiş Tarihi
3 hafta sonra
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhaba,

Öncelikle spagetti kod yazacaklar lütfen teklif verip zamanımızı çalmasınlar. hizmet ve gizlilik sözleşmeleri imzalanacak ve bağlayıcı olacaktır. zaman en önemli konudur. 3 gün, 3 hafta, 3 ay her ne zaman planı yapıldı ise uyulmasını isteriz. yazılacak kodların okunaklı ve kaliteli olması önemlidir. standartları uyulması önemlidir. Bu bağlamda projemizin detayları ve ana başlıkları aşağıdaki şekildedir.

Program özünde teknik servis programıdır. ve hali hazırda çalışan bir web app vardır. (mobil uyumludur ve sürekli geliştirilmektedir, bu bağlamda ayrıca uygulama yazacak kişi veya firmaya ihtiyaç vardır buna ayrıca zaman ayıramıyoruz, uygulama ihtiyacı kritik olmasa da bu konuda webden daha hızlı çalışması açısından talep ve ihtiyaç doğmuştur.)

Programda temelde 4 tip kullancı mevcut.

ancak yetkilendirmeye göre hangi modülleri göreceği, bu modüllerde hangi seviyelerde yetkili olacağı (kayıt görme, ekleme,düzenleme, silme ve onaylama) belirlenebilir. bu işlem kullanıcı grubu bazında yapılır.

Aynı zamanda kullanıcılar proje ve şube bazında 3 tip yetki ile yetkilendirilirler.

Temelde

1-müşteriler yetkili oldıkları proje ve şubeler için teknik servis talebinde bulunurlar. ve bu taleplerinin süreçlerini takip ederler.

2-Teknisyenlere bu talepler atanır veya teknsiyenler bu talepleri talep havuzundan kendileri alır gerekli işlemleri yaparlar
(burada önemli birkaç husus: teknisyen işe başlayacağı servis için bir çok dosya yüklemesi yapabilir bunlar genelde fotoğraf veya videodur, diğer taraftan bir malzeme kullanabilirler, bu işlemler asenkron oalrak devam edebilmelidir.)

Yine teknisyenler işe başlayacağı şubenin kapısında bulunuan QR kodu okuturak lokasyona vardıklarını işi bittikten sonra QR kodu okutarak lokasyondan ayrıldıklarını belirtirler.

Aynı zamanda teknisyenler işlem yapılacak olan lokasyonda hangi cihazlara işlem yaptıklarını ya cihazın üzerindeki qr kodu okuturak yada manuel olarak cihazı listeden seçerek işlem yapabilmeldirler.

belirlenecek olan şartlar yerine getirildikten sonra (en az 3 resim eklenmeli, açıklamalar dolu olmalı gibi)

servis tamamlanır. tamamlanan servis için müşteriden imza talep edilir(tablet veya telefondan kağıda atılır gibi imza almak isteriz)

yapılan servis ile ilgili servis formu teknisyenlerdeki mobil (bluetooth printirlerden) çıktı alınarak bir kopyası müşteriye bırakılır. (telefon ekranına atılan imza da çıktıda görüntülenmeli)

Bahsettiğimiz süreçlerin tamamı, ekranda imza alma hariç. hali hazırda web app olarak çalışmaktadır. 
Ofisimiz istanbul/seyrantepede (sadece çarşamba günleri) teklifler değerlendirildikten sonra konuyu daha net anlatmak için kabul edilen teklif sahibi ile görüşmek isteriz.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (5)