Wordpress WooCommerce Düzenleme

Proje No: #4298

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
04.12.2013, 09:16
Bitiş Tarihi
03.12.2013, 00:45
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
5 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

www.temterazifiyatları.com adresinde bulunan woocommerce destekli sterling teması bulunmakta. Sisteme ürünleri girecek ve woocommerce kısmını düzenleyecek birini arıyoruz. Ürünler verdiğimiz başka bir siteden çekilecek. 
Site üzerinde satış olmayacak. İsteyen uzman daha rahat çalışabileceği başka bir temada seçebilir. Sterling kurulum ve kullanım kolaylığından dolayı seçildi.


Yapılacak işler:
Ürünler çekilip eklenecekKategori kısımları düzenlenecekÜrün sayfaları düzenlenecekKategori listeleme sayfası düzenlenecekAna sayfa düzenlenecek

Daha önceden aynı site için başka bir uzmana ödeme yaptım ve saçma sapan bir şey teslim etti. Bu sebeple mutlaka referans gösterilmeli. 
*ÖNEMLİ-Zamanında teslim edilmezse ödeme YAPILMAZ-Yarım yamalak teslim edilmeye kalkılırsa ödeme YAPILMAZ-İşi tamamen bitmiş halde teslim almadan ödeme YAPILMAZGerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Düzenlemeden kastınız kategorileri oluşturup ürünleri eklemek mi yoksa CSS değişiklikleri mi? Eğer kategori oluşturup ürün eklemekse eklenecek ne kadar ürün var tahmini olarak söylerseniz başlığa göre değil iş gücüne göre teklif vermek isterim bu şekilde ne yarım yamalak iş teslim edilir, ne geç bir zamanda teslim edilir nede iş bitmemiş halde teslim edilir.
  • yaklaşık 120 ürün var. Css de değişiklik olmayacak sadece mevcut temanın sayfa kurulumları, katagori ekleme ve ürün girişleri yapılacak.
  • merhaba, toplamda kaç adet ürün girişi yapılacak?
  • yaklaşık 120 adet

Verilen Teklifler (5)