Fotoğraf Slide ve Baskı programı

Proje No: #4912

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
26.12.2013, 09:43
Bitiş Tarihi
20.01.2014, 00:03
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhaba,Fotoğraf Slide çevirebilecek ve print yapabilecek bir program ihtiyacım var.
Programda aranılan özellikler :1.) Program belirli bir klasör altına gönderilecek fotoğrafları sürekli olarak slide çevirecektir. Son fotoğraf karesine gelince ya da belirlenecek bir zaman diliminde slide klasöründen çektiği fotoğrafları refresh ederek yeni yüklenmiş fotoğrafları da otomatik olarak slide gösterisine dahil etmesi gereklidir. Aynı zamanda random slide seçeneği olmasına da ihtiyaç vardır.
2.) Ekranda fotoğrafları manuel olarak ileri ve geri alacak bir buton olmalı. Bu buton ile müdahale sonrası belirli bir süre işlem olmazsa program tekrar otomatik olarak slide çevirmeye devam etmelidir.
3.) Slide ekranı üzerinde "Şimdi Yazdır" şeklinde belirgin bir buton olmalı ve bu butona basıldığında ekranda görüntülenen fotoğrafın "bir onay mesajıyla teyidi alındıktan sonra" sistemde tanımlı olan yazıcıya baskıyı göndermesi gerekmektedir.
4.) Slide tam ekran modunda çalışmalı ve özel bir tuş kombinasyonuyla tam ekran modundan çıkarak kapatılabilmeli.
Not: Programın hangi dilde yazılacağı önemsizdir. Direkt amaca yönelik basit bir uygulama olması yeterli. Fotoğrafların bulunduğu dizine atılacak bir exe dosyası da olabilir. Action script ile yazılmış bir flash uygulaması da olabilir.
Çalışılacak olan sistem windows 7'dir.Tekliflerinizi bekliyorum, saygılarımla.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (8)