Uzman Hakkında Kısa Bilgi
İstanbul'da yaşıyorum. Web ve grafik tasarımcıyım, ilgili programlama dillerine hakimim. Ayrıca profesyonel tasarım programlarıyla harika tasarımlar yapıyorum. Uzun süre İngiltere'de çalışma amacıyla bulundum. Profesyonel seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce ve Türkçe dillerinde akademik, bilimsel ve teknik konularda proje, tez, makale yazma konusunda ve çeviri alanında iş tecrübelerim var.
12.03.2017
Gizli
5 gün önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

İstanbul'da yaşıyorum. Web tasarımcısı ve grafik tasarımcıyım, ilgili programlama dillerine hakimim. Ayrıca profesyonel tasarım programlarıyla harika tasarımlar yapıyorum. Uzun süre İngiltere'de çalışma amacıyla bulundum. Profesyonel seviyede İngilizce biliyorum. İngilizce ve Türkçe dillerinde akademik, bilimsel ve teknik konularda proje, tez, makale yazma konusunda ve çeviri alanında iş tecrübelerim var. Wordpress ve diğer sosyal medya hesaplarında orjinal içerik üreticisiyim.

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Şu ana kadar 4 proje
tamamlamıştır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler