Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Adobe Photoshop, Adobe İllustrator, Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro programlarına oldukça hakimim.. 4 yıldır da farklı reklam ajanslarında video kurgu montaj ve görsel effect işleri yaptım. Freelance olarak da uluslararası yarışmalara katılan firmaların projeleri için tanıtım filmleri hazırlıyorum.
Link: https://youtu.be/rnAWmsRmrlU
14.10.2019
0 TL
3 hafta önce
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

Adobe Photoshop, Adobe İllustrator, Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro programlarına oldukça hakimim. Ayrıca Adobe Audition programını da giriş seviyesinde biliyorum. 2016 yılında Navras Akademi'de Photoshop ve After Efects eğitmenliği ve Art Director asistanlığı yaptım. Son 3 yıldır da farklı reklam ajanslarında video kurgu montaj ve görsel effect işleri yaptım. Freelance olarak da uluslararası yarışmalara katılan firmaların projeleri için (yaklaşık 4 dakika sınırlı) tanıtım filmleri ha

Referanslar

Nuit Reklam Ajansı

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Üye henüz beceri listesini düzenlememiş

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler