Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Programlama ile ilk tanışmamız 1994 yılında MS-DOS altında BASIC ile oldu. İlk satırlarımı yazdığım sistem Windows 3.1 işletim sistemli 486 pc idi. Erken yaşlarda başladığım yazılımla ilgili çalışmalarımı 2000'li yılların sonlarına doğru ikinci üniversite dönemimin ardından edindiğim tecrübeler ile birlikte profesyonel olarak web tarafında yoğunlaştırdım ve bu şekilde devam etmekteyim.
01.10.2013
Gizli
3 hafta önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

Programlama ile ilk tanışmamız 1994 yılında MS-DOS altında BASIC ile oldu. İlk satırlarımı yazdığım sistem Windows 3.1 işletim sistemli 486 pc idi. Elektroniğe olan ilgimin daha ağır basması nedeniyle yazılımdan ziyade çok erken yaşlarda tanıştığım programlama alanında uzmanlaşmak yerine elektroniğe ve donanıma yöneldim. Üniversitede elektronik eğitimi almaya başlamadan önce henüz lise yıllarında ar-ge ve prototip süreçlerini tamamladığım ilk cihazımı geliştirmiştim. Üniversite yıllarında da ele

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler