Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Merhaba, yaklaşık 12 yıldır Grafik Tasarım işiyle ilgileniyorum. Portföy istenildiği taktirde kişilerle özel olarak paylaşırım. After Effect Logo intro, kongre açılış filmi, tanıtım filmi, Logo tasarım, kurumsal kimlik, Afiş, broşür, flyer, dergi, tabela, totem, 3D modelleme, kartvizit, matbaa, dijital baskı, promosyon, Decupe işlemi, Photoshop, Aİ, ID, AE, Corel uygun fiyatlarda hızlı teslimat.
04.11.2018
0 TL
4 ay önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

After Effect Logo intro, kongre açılış filmi, tanıtım filmi, Logo tasarım, kurumsal kimlik, Afiş, broşür, flyer, dergi, tabela, totem, 3D modelleme, kartvizit, matbaa, dijital baskı, promosyon VS. tarzı işlerinizin kesin çözüm noktasıyım.

Referanslar

T.C. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Bazı Kongre Şirketleri, LSP Aydınlatma, Yisav, Famecare, Koru Hastaneleri, DSÖ, HEBİPA, TMFTP Derneği gibi bir çok kurum ve kuruluşun işini yaptım ve halen yapmaktayım, Farklı şahıs şirketleri VS...

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy
Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler