Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Dilek Gacal

46 yaşındayım. Anadolu üniversitesi Seramik Bölümü mezunuyum. 15 yıllık çalışma hayatından sonra freelancer işlere yöneldim. Orta derecede ingilizce biliyorum. Microsoft ofis programlarını profesyonel olarak kullanıyorum. Bir bilişim firmasında ofis yöneticiliği ve web tasarımı yaptım. Özel dersanelerde eğitim danışmanlığı ve öğretmenlik yaptım.
Seo ve wordpress uygulamasına hakimim.
07.10.2015
Gizli
2 ay önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Son Yorumlar
Hakkında

Öğrenmeye ve gelişime açık, teknolojiye meraklı ve yakından takip eden biriyim. Mesleğim gereği çalıştığım projelerde her zaman görsellik ve sanatsal bakışa önem veririm. İşi zamanında bitirmek benim için oldukça önemlidir. Araştırmacıyım. Araştırmalarıma özgün fikirlerimi, iş verenin istediği doğrultuda aktarmaya önem veririm. Wordpress uygulamasına hakimim. Türkçenin doğru kullanılması ve anlaşılır bir şekilde ifade edilmesi önem verdiğim konuların başında gelmektedir.

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Şu ana kadar 5 proje
tamamlamıştır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler