Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Sosyal Medya araçlarını (Twitter, Facebook, Instagram vb.) etkin yönetebilecek düzeyde sosyal medya bilgisine sahibim. Photoshop kullanabilirim. Gazetecilik mezunu olduğum için hazırlanacak metinleri hatasız hazırlayabilirim. Kendi kurduğum ve editöryal destek verdiğim çok sayıda web sitesi var. Online monitoring konusunda deneyimliyim.
Her türlü kamera ve fotoğraf makinesini kullanabilirim.
30.07.2016
0 TL
4 yıl önce
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

Sosyal Medya araçlarını (Twitter, Facebook, Google +, Youtube, Instagram vb.) etkin yönetebilecek düzeyde sosyal medya bilgisine sahibim. Bir markanın bütün sosyal ağlardaki paylaşımlarını yürütebilirim. Photoshop kullanabilirim. Gazetecilik mezunu olduğum için hazırlanacak metinleri Türkçe imla kurallarına uygun ve hatasız hazırlayabilirim. Daha öncesinde kendi kurduğum ve editöryal destek verdiğim çok sayıda web sitesi bulunmaktadır. Online monitoring konusunda deneyimliyim. Google Analytics v

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Üye henüz beceri listesini düzenlememiş

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler