Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Profesyonel web sitesi içerikleri hazırlamak için yer alıyoruz. Kendimizi bu alanda sağlık, aşk ya da moda olarak sınırlamak yerine esc, site tanıtımları her konuda tam olarak geliştirmemiz sizlerin yanlarında bulunmamız konusunda önemli bir etken olmaktadır. Sizler de nasıl bir tarz içerik istiyorsanız en kısa süre içerisinde iletişime gerecek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
06.08.2017
45 TL
9 ay önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Seo uyumlu içerik hazırlamak için iyi bir makale ekibine sahibiz. Sınıf arkadaşlarım ile toplam üç yıldır bu işin içinde olmamız kendimizi daha iyi geliştirmemizi sağladı. Etkin bir şekilde dile hakim olarak, abartılardan uzak oldukça yalın bir şekilde Seo uyumlu içerikler hazırlayabiliriz. Toplam üç yıldır bu işin içinde olmamız kendimizi moda ya da esc konularına kadar akla gelen her konuda gelişmemiz üzerinde etkili oldu. Sizlerin de

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Şu ana kadar 1 proje
tamamlamıştır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler