Uzman Hakkında Kısa Bilgi
2014 yılında Facebook’un “WhiteHat” etik hacker programı kapsamında bildirmiş olduğumuz güvenlik açıklarının kabul edilmesi ve ardından “Bug Bounty” (Açık Ödülü) kapsamında .XXX para ödülü aldık. Ardından http://facebook.com/whitehat/thanks listesi 2014 sıralamasında yerimizi aldık. 2014 yılında Türkiye’den sadece 2 hacker bu ödüle sahiptir.
04.04.2018
0 TL
4 ay önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

2014 yılında Facebook’un “WhiteHat” etik hacker programı kapsamında bildirmiş olduğumuz güvenlik açıklarının kabul edilmesi ve ardından “Bug Bounty” (Açık Ödülü) kapsamında ödül aldık. Ardından http://facebook.com/whitehat/thanks listesi 2014 sıralamasında yerimizi aldık. 2014 yılında Türkiye’den sadece 2 hacker bu ödüle sahiptir.

2014 yılında Resmi Kurum web sunucuların da bulunan açıklar tespit edilmiş olup ayrıca birçok devlet kurumu ve özel kuruluşların (hastane, okul, firma vb çalışmalarım

Referanslar

Profil açıklama kısmında izah ettiğimiz üzere gizlilik şartnamesinin müsade ettiği ölçüde paylaşım yapabiliyoruz. Müşterimizle yaptığımız görüşmede talep ettiği işin nevine göre referans paylaşacaktır.

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler