Uzman Hakkında Kısa Bilgi
Hedefinde insan olan her türlü iletişim işinde Radyo-TV ve basın sektöründe 25 yıllık bir iş tecrübesine sahibim. İletişim konusunda son 2 senedir nörolojik etkenleri ve tepkileri inceleyen bir ekibin parçasıyım. Marka yönetimi, Algı yönetimi ve raporlama. Video Kurgu&çekim, Seslendirme tanıtım filmi lansman çekimleri, moda defile katalog çekimleri, canlı yayın (fullhd uplink araç mevcuttur)
04.04.2015
Gizli
1 yıl önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Son Yorumlar
Hakkında

25 yıllık radyo-tv-basın sektörü deneyimi. Prodüksiyon, demo program içerik hazırlama, video ve ses kayıt. Marka yönetimi, marka oluşturma, algı yönetimi. senaryo yazımı (Amerikan ve Fransız model). İnternet sayfalarına içerik hazırlama&yükleme. Proje geliştirme. Hazırlanmış olan Reklam/Tanıtım/film kısaca ticari beklentisi olan tüm projelerin nörolojik olarak algısını raporlama (Labaratuvar ortamında bilimsel verilere sunacak şekilde bu sayede yapmış olduğunuz çalışmanın hedef kitle tarafınd

Referanslar

istenildiği takdirde verilecektir

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Şu ana kadar 3 proje
tamamlamıştır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler