Var olan tarih soruları özgün cümlelerle değiştirilerek yeniden yazılacak

Proje No: #13795

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
27.04.2015, 11:47
Bitiş Tarihi
11.06.2015, 21:20
Yaklaşık Bütçe
20 TL
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Size verilecek tarih sorularını değiştirerek özgün cümleleriyle yeniden yazacak bir kişi arıyorum. Her sorunun birkaç cümle ile açıklanmış çözümü de olmalı. Çözümlerin özgün cümle olmasına gerek yok. Üreteceğiniz sorunun çözümü için İnternetten bir siteden de yararlanabilirsiniz. Başta Wikipedia olmak üzere diğer siteler de olabilir.

Soru kalıbı aynı olmayabilir. Örneğin öncüllü soruları alıp şıklara dağıtabilirsiniz. Sorudaki bir seçeneğin yerine farklı bir seçenek yazabilirsiniz. Hazırlanan soruda amaç şu olmalı: Size vereceğim örnek sorulardaki bilgiyi öğrenciye benimsetmek. Size vereceğim örnek sorulara benzer bir şekilde soru üretmek. Soruda birebir cümle değişikliği yerine dediğim gibi tarih bilgisi iyi olan bir kişi soru seçeneklerinde alternatif seçenekler de kolayca ekleyebilir.

Her 5 soru hazırlama başına bütçemiz 1 liradır. Kaç adet soru hazırlayabileceğinizi ve teklifinizi verin. X soru X TL şeklinde. İlk etapta 100 soru için çalışabiliriz. Daha sonra uzmanın isteğine göre 1000 ve üzeri şeklinde anlaşmalar da yapabiliriz.

Bu işlemi word dosyasında (.doc, .docx) veya metin belgesi (.txt) kullanarak teslim edebilirsiniz. Hangi formatta dilerseniz.

Soru hazırlma stiliniz hakkında fikir sahibi olabilmem için bahsettiğim şekilde 3 adet örnek soru hazırlayıp gönderirseniz sizinle çalışmak için karar vermemde daha etkili olacaktır. Soru hazırlamanız için örnek soruları teklif verenler arasından seçilerek size özel mesaj yoluyla gönderilecektir.

Hazırlanan sorular bir internet sitemiz için kullanılacak olup sınavlara hazırlananlara yardımcı olması içindir.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...