Firma Rehberi Yazılım işi

Proje No: #34894

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
07.11.2019, 10:48
Bitiş Tarihi
07.12.2019, 10:48
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
Belirtilmemiş
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhaba...

   Muhtemelen Php kodlanmak suretiyle belirteceğimiz özelliklerde Firma rehberi gibi çalışacak e ticaret ve Alışveriş işlevlerine sahip  bir yazılım yazdırmak istiyoruz..Mobil tarafında ise repsonsive , android ve ıos uygulamalarınıda eş zamanlı yapılmasını istiyoruz. Teklif veren arkadaşlarda Ankara da yaşayanlar tercihimizdir. Detaylar paylaşılacaktır.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Merhaba Firma rehberi gibi çalışan e ticaret derken neyi kastediyorsunuz acaba, her firma ürün yükleyecek ve o ürünler site üzerinden mi satılacak. Bu sorunun cevabı evetse devamında bir sürü soru da gelecek tabi ki. Bu detaylar olmadan verilen teklifler neye göre veriliyor bunu da anlamış değiliz :)
  • Örneğin... http://rehberveraplus.demoliste.com/index.html bu sistem gibi geliştirlecek e ticaret modülüde olacak...
  • web üzerinden mi ,sistem üzerinden mi çalışacak, işlem kapasitesi ne olacak. ne sıklıkla güncellenecek, seo destği olacak mı ?
  • Web ve mobil uyguluma seo yazılımda çok ciddi olacak....Açık kaynak kod şart..Tamamen istediğim gibi çalışmalı. Yoksa amaca hizmet etmez..Şehir rehberi /mekanlar) firma rehberi fısratlar etkilinlikler adı altında kategorisel çalışacak.Ürün satış Modülü olacak.. Doping sistemi v.s bir sistem olacak.Devamında seo desteği için görüşülür..

Verilen Teklifler (18)