Üniversite Final Ödevi 26.07.2020 akşam 23.00 teslim acil yapılması lazım

Proje No: #37895

AÇIK Teklif Verilebilir!
Yayın Tarihi
27.07.2020, 08:18
Bitiş Tarihi
3 gün sonra
Yaklaşık Bütçe
Belirtilmemiş
Teslim Süresi
1 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

Ad-Soyad:                                                                                                         Öğrenci No:

 

Bu bütünleme ödevinde sizden istediğim; KURUMSAL BİR FİRMA İLE GENÇ BİR FİRMANIN örgütsel davranış uygulamalarını karşılaştırmanızdır. Bunun için bu sefer iki farklı yapıda işletme seçerek üst yöneticilerin (genç işletmelerin girişimcileri, kurumsal firmaların ise genel müdür veya genel müdür yardımcıları) yönetim deneyimleri vs. ile ilgili demeçlerini/köşe yazılarını/makalelerini/mülakatlarını/biyografilerini/yazdıkları kitapları araştırmalısınız. Sonra bu dokümanları inceleyerek Örgütsel Davranış dersinin ana konularını (motivasyon, liderlik, örgüt kültürü, takım çalışması, iletişim vd.) işletmelerinde uygulayıp uygulamadıkları, nasıl uyguladıkları, hangi konuları daha önemli bulduklarına ilişkin kendinize ait bir karşılaştırma yaptığınız değerlendirme yazısı yazmanızdır. Hiçbir şekilde okuduğunuz ve incelediğiniz dokümanlardan doğrudan aktarım yapmayınız.

Düşüncelerinizi 11 punto yazıyla 2-3 sayfalık bir rapor şeklinde hazırlayıp sisteme yüklemenizi rica ediyorum.

Hepinize ve ailelerinize sağlıklı günler diliyorum.

 

Not: Raporunuzda yöneticilerin hangi dokümanlarını okuyup incelediğinizi de belirtmeniz, mümkünse linklerini vermeniz gerekiyor. Veya bir yöneticinin biyografisini içeren bir kitap incelediyseniz kitabın ismini belirtmelisiniz. Tüm çalışmalar Turnitin orijinallik programı ile kontrol edilecektir. Özetle, bu ödevde ne bir başka öğrencinin ödeviyle benzerlik ne de İnternetten aktarım istenmemektedir.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Henüz Hiç Soru Sorulmamış...

Verilen Teklifler (5)