Makale yazarı aranmaktadır.

Proje No: #3971

PASİF İlan Süresi Dolmuş
Yayın Tarihi
12.11.2013, 22:10
Bitiş Tarihi
02.11.2013, 13:34
Yaklaşık Bütçe
50 TL
Teslim Süresi
30 Gün
Projeyi Paylaş

Açıklama

Merhaba ;

Makale yazarı aranıyor. İş aylık olarak planlanmak ta olup günde  2 adet  olmak  üzere  güncel kampanya  ve  fırsat  sitesine  günlük kampanyalar  girilecektir.
Şöyle ki siteye  makalelerin  nasıl girileceği bilgilendirilmesi yapılacaktır. 1 adet resim ekleme  ve en az  3 adet  metne  link verme  işlemi yapılacaktır.
Toplam da  60 adet makale  eklenecektir. Ayrıca anahtar kelime  ekleme  için  bot  mevcuttur ve anahtar kelimeler  otomatik  eklenmektedir. 
İşin süresi 30 gün ve  günde  2 adet makale  şeklindedir. Gerekli görüldüğü taktirde  size makalenin  ya da  kampanyanın konusu  hakkında  bilgilendirme  yapılacaktır. İlerleyen zamanlarda  iş alımı açık olacak  ve sürekli olarak  çalışma sağlanacaktır. Bizim önerdiğimiz bütçe aylık  50 Tl olmakla  birlikte  tekliflerinize  yüksek  veya  düşük açığız. Ödeme UzmanKirala üzerinden yapılacaktır.Daha ayrıntılı olarak bilgilendirme  için pdf  dosyası şeklinde  bilgilendirme  gönderilecektir.

Gerekli Yetenekler

Soru ve Cevap

  • Merhaba, makale yazarlığında makale fiyatlarını kelime baz alınarak hesaplamaktayız. Sizin makalelerde ki sınır kelimeleriniz nelerdir? Ona göre fiyat vermek isterim. İyi çalışmalar dilerim...
  • Ortalama 100-150 kelime arası olması gerekiyor. Kelime tekrarına yer verilmeyecek. Fazla miktarda.

Verilen Teklifler (48)