Uzman Hakkında Kısa Bilgi
3 bilgisayar mühendisi arkadaşız. Üniversiteden beri birlikte çalışıyoruz.. Türkiye genelinde tüm işletmeler için yazılım programları geliştiriyor ve tüm yazılımsal problemleri çözüyoruz. Kurumsal web site, küçük işletmeler için web site, e-ticaret sitesi gibi bir çok alanda internet sitenizi istediğiniz biçimde tasarlıyoruz. Hakkımızdasitemiz üzerinden daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. :)
05.07.2018
0 TL
1 yıl önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

3 bilgisayar mühendisi arkadaşız. Üniversiteden beri birlikte çalışıyoruz. Amacımız ülkemize yazılım anlamında aşama kaydetmek. Belki bir damlayız bu uğurda ancak inandığımız uğurda çalışmak gurur verici. Türkiye genelinde tüm işletmeler için yazılım programları geliştiriyor ve tüm yazılımsal problemleri çözüyoruz. Maddiyat her zaman arka planda. Kurumsal web site, küçük işletmeler için web site, e-ticaret sitesi gibi bir çok alanda internet sitenizi istediğiniz biçimde tasarlıyoruz. Hakkımızd

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Portföy

Üye henüz portföyünü düzenlememiş

Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler