Uzman Hakkında Kısa Bilgi
2005 Yılında tanışmış olduğum, reklam sektöründe ilerlemekteyim. Bildiğim bilmediğim bir çok yönünü keşfetmiş olmakla beraber, gelişmelere ayak uydurmaya çalıştım. Reklam sektörü bir çok beceri gerektiren bir meslek dalıdır, bunu her zorlukta şahsen gördüm:). ama hepsinden önemlisi, keyifli, heyecanlı,eğlenceli bir meslek edindiğim için mutluyum.
30.08.2013
Gizli
2 yıl önce
Beceriler
Genel Değerlendirme
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Hakkında

Oldum olası zaten programlamayı sevmemişimdir kendi mesleğim olmasına rağmen, şans eseri tanıştıgım grafik tasarım mesleğine 2005 yıllarında başladım, o tarihten bu tarihe kadar bir çok firmada bu mesleği icra ettim, şuanda yerli bir markanın reklam departmanından sorumluyum, kendimi 3d konularında geliştirdim, 3ds max ile her türlü modellemeyi yapabilmekteyim, yanı sıra animasyon çok ilgimi çekmekte, günümüz de çekilen bir çok filimde yapılan animasyon ve efekleri gördükçe üzülmekteyim (Yabancı

Uzmanın Profil Yorumları

Profil puanı ve yorumları, üyenin geçmişte UzmanKirala üzerinden yaptığı işlemlere dayandığından, doğruluk oranı yüksek bilgilerdir. Bu bilgileri değerlendirerek üye hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Henüz tamamlanmış projesi
bulunmamaktadır.
Son 1 ay Son 6 ay Son 12 ay
Olumlu 0 0 0
Nötr 0 0 0
Olumsuz 0 0 0
Profil yorumları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Sınavlar & Beceriler

Bu tablodaki bilgiler uzmanın kendisi tarafından girilmiştir.

    En çok çalıştığı beceriler