Hala Yardıma İhtiyacım Var!

Sıkça sorulan sorular kısmına bakmanıza rağmen hala yardıma ihtiyacınız varsa yeni destek talebi açmak için, aşağıdaki butonu kullanarak destek masasına ulaşabilirsiniz. Destek masasına ulaşmak için üye olmanız gerekmektedir.

 • Proje bedelinin ödenmesi(İşveren)

  İşveren olarak projenize gelen tekliflerden birini kabul ettiğiniz takdirde sistem sizden proje bedelini havuz hesaba aktarmanızı isteyecektir. Size uygun ödeme şekli ile ödemenizi yaptırdıktan sonra ödemeniz güvenli ödeme havuzuna transfer edilir. Proje bitip size teslim edildiğinde sizinde onayınız alındıktan sonra ödeme, havuzdan uzmanın hesabına aktarılarak güvenli ticaret kalkanı altında işleminiz tamamlanmış olur.

 • Projem iptal oldu, paramı nasıl iade alırım?

  İptal olan projelerin iade ödemeleri 3 iş günü içinde yapılmaktadır. UzmanKirala havuz hesabına ödemenizi Havale/EFT yoluyla yaptıysanız, aynı hesap bilgilerini hesabınıza tanımlamanız gerekmektedir. (Hesap Ayarları > Banka Hesaplarım > Yeni Banka Hesabı Ekle). Kredi kartıyla ödemenizi yaptıysanız, iade ödeme kredi kartınıza yapılacaktır.

  Farklı hesap numaralarına veya kredi kartlarına kesinlikle iade yapılmaz.

 • Proje bedelinin tahsil edilmesi(Uzman)

  İşverenin size verdiği projeyi tamamladıktan sonra projeyi işverene teslim etmeniz gerekmektedir (internet üzerinden, kargo ile veya elden teslimat). Teslimatın ardından işveren projeyi teslim aldığına dair bilgilendirilecek ve onay vermesi için 8 gün süre verilecektir. İşveren projeyi onayladıktan sonra ödeme, 3 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

 • Anlaşmazlıklarda ücretin geri ödenmesi

  İşveren ve uzman arasında doğabilecek herhangi bir anlaşmazlık halinde taraflardan herhangi biri UzmanKirala 'ya aşağıdaki bağlantı ile ulaşabilir.

  Anlaşmazlık bildirmek istiyorum !

 • Satışlardan kazanılan paranın çekilmesi (Market)
  UzmanKirala MARKET üzerinden yaptığınız satışlarda, alıcı onayını aldıktan sonra 1 hafta kazancınız havuz hesabında bekledikten sonra otomatik olarak kullanılabilir bakiyenize eklenir. Daha sonra bakiyenizi alışlarda kullanabilir veya çekebilirsiniz. Para çekme talebi 3 iş gün içinde gerçekleştirilir.