Hala Yardıma İhtiyacım Var!

Sıkça sorulan sorular kısmına bakmanıza rağmen hala yardıma ihtiyacınız varsa yeni destek talebi açmak için, aşağıdaki butonu kullanarak destek masasına ulaşabilirsiniz. Destek masasına ulaşmak için üye olmanız gerekmektedir.

 • Nasıl proje bulabilirim?

  Uzman olarak projeleri gezmek ve teklif vermek için üye girişi yaptıktan sonra menüden "Projelere Gözat" linkini kullanabilirsiniz.

  Proje bulup teklifinizi sunmadan önce mutlaka uzman profilinizi güncellemenizi öneriyoruz.

 • Projeye nasıl teklif verebilirim?

  Uzman olarak bir projeyi yapmak üzere fiyat teklifinde bulunmak için ilgili projeye tıklayıp açılan sayfada bulunan "Projeye Teklif Verin" yada "Teklif Ver" butonunu tıklamanız yeterlidir.

 • Uzman profilimi nasıl oluşturabilirim?

  Uzman profilinizi oluşturmak için öncelikle sisteme kullanıcı girişi yapmanız ardından profil sayfanıza (www.uzmankirala.com/uzman/kullanıcıadınız) girmeniz gerekmektedir. Kullanıcı girişi yapmış olduğunuzdan profil sayfanızda değiştirmek istediğiniz alanlarda "düzenle" ve "ekle" bağlantıları oluşacaktır. Ayrıca profil sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan profil fotoğrafınızı tıkladığınızda karşınıza çıkan "Profilimi Düzenle" bağlantısına tıklayarak profiliniz ile ilgili bir çok değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

 • Projeye teslim süresi dolmak üzere, ancak henüz tamamlayamadım, ne yapılabilir?
  Projeyi teklifinizde belirttiğiniz süre içinde teslim etmeniz gerekmektedir fakat gecikmelerde önemli olan işveren ile aranızdaki iletişimdir. İşveren size dilediği kadar zaman verebilir. İşveren üyeler teklifte belirtilen teslim süresi dolduktan sonra "Telafi Süreci"ni başlatabilir ve 3 günlük telafi süreci sonrasında projeyi iptal etme hakkına da sahiplerdir. Projenizdeki gecikmelerle ilgili işveren 'inizi bilgilendirip, toleranslı davranmasını rica edebilirsiniz.

 • Projeye verdiğim teklifi değiştirebilir miyim? (Uzman)
  Verdiğiniz teklifinizde düzeltme kısmını kullanarak istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz. İsterseniz teklifinizi değiştirebilir ya da pasif hale getirebilirsiniz.