Hala Yardıma İhtiyacım Var!

Sıkça sorulan sorular kısmına bakmanıza rağmen hala yardıma ihtiyacınız varsa yeni destek talebi açmak için, aşağıdaki butonu kullanarak destek masasına ulaşabilirsiniz. Destek masasına ulaşmak için üye olmanız gerekmektedir.

 • Nasıl proje gönderebilirim?

  İşveren olarak projenizi göndermeniz için UzmanKirala anasayfasına dönerek "Proje İlan Et" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Tıklamanın ardından sistem sizi yönlendirecektir.

  Ya da İşveren olarak sisteme giriş yaptıktan sonra "Bana Özel" sayfasından "+ Yeni Proje" butonuna tıklayabilirsiniz.

 • Uzman profillerini incelemek

  İşveren olarak uzmanların profillerini dikkatlice incelemenizi öneririz. Uzman profillerini incelemek için,öncelikle sayfanın üst kısmında bulunan "Uzman Ara" linkini tıklayarak uzmanları listeleyebilir ve sonrasında listede bulunan uzman kullanıcı adına tıklayarak profil detayını inceleyebilirsiniz.

  Uzman profil sayfasından uzman hakkında bir çok bilgiye (uzmanın kısa tanıtımı, becerileri, referansları gibi)  ulaşabilir daha önce yaptığı işleri ve aldığı yorumları inceleyebilirsiniz.

 • Yayınlanmış projemde neden değişiklik yapamıyorum?
  Yayınlanmış projelerde, ilk haliyle teklif toplamaya başlamış olması sebebiyle değişiklik yapılamamaktadır. Sadece, UzmanKirala destek ekibine gelen talepler doğrultusuna, yanlış anlaşılmaya sebep olabilecek yazım hatalarında değişiklik yapılabilmektedir.

 • Proje girerken "Proje Etiketleri" bölümünü neden kullanmalıyım?
  "Proje Etiketleri" bölümü, daha fazla ve doğru uzmanın size ulaşabilmesi için önemlidir. Bu bölümde projenizle ilgili etiketleri işaretlemeniz, doğru teklifler almanızı sağlayacaktır.

 • Proje girdim, ama neden az sayıda teklif topluyorum?
  Proje ilanlarınızda daha fazla teklif toplayabilmeniz için, yapılacak işin net, akıcı ve ayrıntılı şekilde belirtilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca süre ve bütçenin de işe uygun olması önemli bir etkendir. Yüksek bütçeli bir işin, düşük bütçe ile sunulması tercihleri düşürecektir.

 • İlk kez proje giriyorum, nasıl yardım alabilirim?
  İlk kez proje oluşturan işverenlerimiz isterlerse UzmanKirala Destek Ekibinden birebir destek alabilirler. Mesai saatleri içinde 0232 469 69 30 nolu telefondan aramanız ya da telefon numaranızı bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca "Yardım" linki ile ulaşacakları sayfada bulunan "Destek Masası" butonu ile destek masası sayfasına erişebilir ve buradan "+ Yeni Destek Talebi" oluşturabilirsiniz.  . Bunların dışında anasayfada bulunan "Örnek Proje İlanları" da proje oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.