Hala Yardıma İhtiyacım Var!

Sıkça sorulan sorular kısmına bakmanıza rağmen hala yardıma ihtiyacınız varsa yeni destek talebi açmak için, aşağıdaki butonu kullanarak destek masasına ulaşabilirsiniz. Destek masasına ulaşmak için üye olmanız gerekmektedir.

 • Üyelik tipleri nelerdir ?

  UzmanKirala olarak verdiğimiz hizmeti 3 temel üyelik sistemi ile yönetmekteyiz.

  1. Uzman Üye

  2. İşveren Üye

  3. Market Üye

  Bu 3 farklı üyelik profili ile hizmetlerimizi amacınıza uygun şekilde şekillendirerek siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. UzmanKirala sistemini kullanırken 3 üyelik profiline de sahip olabileceğiniz gibi isterseniz ihtiyacınıza göre 1 yada 2 profil kullanabilmeniz de mümkündür. Bu hususlara ilişkin detaylı bilgileri aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.

 • Tek Hesap Sistemi nedir ?
  UzmanKirala sistemini kullanırken 3 farklı üye profiline de sahip olabileceğinizi yukarıdaki madde de belirtmiştik. Bizler, UzmanKirala olarak kullanıcılarımıza bu imkanı verirken her üyelik profili için yeni bir kayıt prosedürü yaşatmamak adına “Tek Hesap Sistemi”ni hayata geçirdik. Bu sayade siz değerli kullanıcılarımız kendileri için en uygun üyelik profiline karar verip, uzmankirala.com sayfasının hemen üst kısmında bulunan “Kayıt Ol” butonunu tıklayarak uzman, işveren yada market üyelik tipini seçerek üye olabilirler.
  Bu işlem için  “www.uzmankirala.com” adresinde bulunan “Kayıt Ol” butonunu tıklamanız durumunda uzman yada işveren üyelik, “market.uzmankirala.com” adresinde bulunan “Kayıt Ol” butonunu tıklamanız durumunda ise market üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Herhangi bir üyelik tipine sahip olduktan sonra ihtiyaç olması durumunda diğer üyelik profillerinizi de kolayca aktifleştirebilirsiniz.
  Sisteme üye olduktan sonra öncelikle e-posta adresinize gönderilen aktivasyon mesajını kontrol ederek hesabınızı aktifleştirmelisiniz. Bu işlemi başarıyla gerçekleştirdikten sonra, sayfanın hemen üst kısmında bulunan “Giriş Yap” butonunu tıklayarak, üyelik esnasında belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyi doğru olarak girmeniz durumunda sisteme giriş yapmış olursunuz. Sayfanın üst kısmındaki profil resminizin bulunduğu bölümü tıklamanız durumunda açılan menüde, henüz aktifleştirilmemiş üyelik tiplerini “... Hesabımı Aktive Et”, aktifleştirilmiş üyelik tiplerini ise “.... Hesabıma Geç” şeklinde görebilirsiniz. Bu linkleri kullanarak hesabınızı aktifleştirebilir yada aktifleştirilmiş hesabınıza geçiş yapabilirsiniz. Diğer üyelik tiplerinde hesabızı aktifleştiriken dilerseniz mevcut, dilerseniz farklı bir kullanıcı adı seçebilirsiniz. Aynı şekilde her üyelik tipi için farklı profil fotoğrafları kullanmanız da mümkündür.
  Sonuç olarak, UzmanKirala sistemi içerisine herhangi bir üyelik tipi ile dahil olmanız durumunda sadece birkaç tıklama ile diğer üyelik tiplerini kolaylıkla aktifleştirebilir yada geçiş yapabilirsiniz. Hesabınıza ilişkin ayarlara “Hesap Ayarları” linkinden ulaşabilirsiniz. Bu bölümde yapmış olduğunuz değişiklikler tüm üyelik tiplerinde geçerli olacaktır.  Hangi üyelik tipi ile hangi işlemleri yapabileceğinize dair detaylara aşağıdaki maddelerden ulaşabilirsiniz.

 • Uzman üyelik ile neler yapılır ?

  UzmanKirala sisteminde yer alan “Uzman” üyelik tipi, işverenler tarafından ilan edilen projelere teklif verebilmenizi sağlayacak üyelik tipidir. Sisteme “Uzman” üye olarak giriş yapmanız durumunda sistemde yer alan projeleri inceleyerek teklif verebilir. Verdiğiniz teklifin işveren tarafından seçilmesi durumunda işi gerektiği gibi sonuçlandırarak teklifte belirtmiş olduğunuz tutarı kazanç hanenize yazabilirsiniz.

  Varolan projeleri nasıl bulacağınızı ve bu projelere nasıl teklif verebileceğinize ilişkin bilgilere ulaşmak için “Proje Bulmak (Uzman)” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. Unutmayınız ki UzmanKirala’da başarıyla bitirdiğiniz her proje neticesinde parasal kazanç dışında işverenler tarafından bırakılan olumlu puan ve yorumlar da kazanacaksınız. Her olumlu puan ve yorum sizin bir sonraki proje  teklifinizde en büyük referansınız olacaktır.

 • İşveren üyelik ile neler yapılır ?
  UzmanKirala sisteminde yer alan “İşveren” üyelik tipi ile yaptırmak istediğiniz bir işe ilişkin proje ilanı oluşturabilirsiniz. Proje ilanınızın onaylanmasının ardından sisteme kayıtlı uzmanlar tarafından verilen teklifleri toplayıp değerlendirme yapabilirsiniz. Bu değerlendirme neticesinde sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz bir teklif var ise seçebilir ve UzmanKirala güvencesi ile işinizi yaptırabilirsiniz.

  İşin uzman tarafından size teslim edilmesinin ardından onay vermeniz durumunda ödeme uzman’a yapılır. Bu sayede güven içerisinde işinizi teslim alır ve uzmanı bu iş neticesinde puanlama ve yorumlama imkanına sahip olursunuz. Uzmanlar işverenlerden aldıkları olumlu puan ve yorumlar sayesinde bir sonraki işlerini alırken avantajlı konuma geçerler.

  Proje ilanı oluşturmak ve teklif toplamak ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için “Proje Göndermek (İşveren)”, para transferleri ile ilgili detaylı bilgileri ulaşmak için ise “Para Transferleri” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

 • Market üyeliği ile neler yapılır ?
  UzmanKirala olarak insanların sahip oldukları becerileri kullanabilecekleri ve bu becerileri ile oluşturdukları Ürün & Hizmetlerden kazanç sağlayabilecekleri güvenli bir platform oluşturduk. Bu platform üzerinde sergilenen Ürün & Hizmetler içerisinde siz de becerilerinizle yer almak istiyorsanız sistemimize “Market” üyelik tipi ile dahil olmanız gerekmektedir. Market üyesi olarak size ait Ürün & Hizmetleri satabileceğiniz gibi diğer üyeler tarafından oluşturulmuş ve  ihtiyacınız olan ürünlerden de satın alabilirsiniz.

  Kısacası, market.uzmankirala.com’dan Ürün & Hizmet  Almak, yada Satmak için sistemize “Market” üyelik tipi ile dahil olabilir ve bu sayede UzmanKirala güvencesi ile alışveriş yapmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ürün & Hizmet Almak yada Satmak için yapmanız gerekenler ile ilgili detaylara ulaşmak için “Ürün & Hizmet Almak (Market)”, “Ürün & Hizmet Satmak (Market)” başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.